قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۱۴ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۱۴ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۴۹ هزار و ۵۴۶ معادل یک میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۵۶ دلار رسیده است که معادل ۴۰ میلیون و ۴۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۴ سنت معادل ۱۱ هزار و ۴۳۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۷۴۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۴۱ دلار معادل ۶ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۱۲۸۶
بازدید : ۵۱۳۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۱۴ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۴۹ هزار و ۵۴۶ معادل یک میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۵۶ دلار رسیده است که معادل ۴۰ میلیون و ۴۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۴ سنت معادل ۱۱ هزار و ۴۳۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۷۴۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۴۱ دلار معادل ۶ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۶۲ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۷۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال همچنین ۳ اسفند ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۵۸ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۷۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۱ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۰۱ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۴۴ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۶ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۶ میلیارد و ۲۶۳ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۷ میلیارد و ۶۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:20

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

49.546 

یک میلیارد و 274 میلیون و 910 هزارتومان 

اتریوم

1556 

40 میلیون و 48 هزارتومان

بایننس

241

6 میلیون و 210 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 744 تومان

ریپل

 0.444

11 هزار و 436 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین