نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۱۴ اسفند ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۱۴ اسفند ۹۹

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۱۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۰۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۶۳۰ تومان به فروش می‌رفت.  همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۱۵ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۵ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۵۸۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۱۲۹۶
بازدید : ۵۴۶۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۱۴ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۱۴ دلار قرار دارد. البته همزمان با کاهش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۲ دهم درصد تا ۱.۵۳ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۱.۱۵ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۵ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۵۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۳۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۷۳ درصد کاهش به چهار میلیون و ۵۶۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۶۷ درصدی به یک میلیون و ۵۵ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۱۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۰۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۶۳۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۱۵۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۶۵۹ تومان و ۲۴ هزار و ۱۷۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۷۴۳ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۱۵۴ تومان خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۵۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۶۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۸۰ تومان و ۳ هزار و ۴۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین