تصاویر/ انفجار شدید در یک ساختمان اداری در خیابان سپهبد قرنی

تصاویر/ انفجار شدید در یک ساختمان اداری در خیابان سپهبد قرنی

ساعت ۶:۱۱ صبح امروز (۱۶ اسفند) حادثه انفجار در یک ساختمان واقع در خیابان سپهبد قرنی، بالاتر از خیابان طالقانی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۱۸ با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.
کد خبر: ۹۱۳۲۸
بازدید : ۱۰۰۳۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
انفجار شدید در خیابان سپهبد قرنی
 

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از انفجار شدید در یک ساختمان اداری در خیابان شهید سپهبد قرنی خبر داد.

سید جلال ملکی با اعلام خبر انفجار در یک ساختمان در خیابان شهید سپهبد قرنی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت ۶:۱۱ صبح امروز (۱۶ اسفند) حادثه انفجار در یک ساختمان واقع در خیابان سپهبد قرنی، بالاتر از خیابان طالقانی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۱۸ با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور چهار دقیقه‌ای آتش‌نشانان در محل حادثه افزود: محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه ۱۰ واحدی با کاربری اداری بود و شرکت‌های خصوصی در آن فعال بودند.

وی تصریح کرد: در طبقه پنجم در یک واحد حدوداً ۷۰ متری که به گفته شاهدان یک نفر در آنجا شب‌ها استراحت می‌کرد، انفجاری روی داده است و تمام شیشه‌ها، در، پنجره‌های این واحد از یک طرف ساختمان تخریب شده بود. ملکی خاطرنشان کرد: دیوار واحد مذکور از طرف دیگر که به کوچه پشتی منتهی می‌شد، کاملاً تخریب شده و به پایین ریخته بود البته خوشبختانه با توجه به ساعات آغازین صبح، عابرپیاده‌ای در آنجا تردد نداشت.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران ادامه داد: دو دستگاه خودرو (یک دستگاه بسترن و یک دستگاه برلیانس) در محل پارک شده بودند که خساراتی به این دو دستگاه وارد شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه منجر به شعله‌وری و آتش‌سوزی نشده و فقط یک انفجار اولیه روی داده بود، گفت: آقایی حدوداً ۳۴ ساله در واحد مذکور وجود داشت که بر اثر انفجار و افزایش درجه حرارت ناگهانی که بر اثر حرارت و انفجار ایجاد می‌شود، از چند ناحیه بدن دچار سوختگی شده بود که تحویل عوامل اورژانس شد.

ملکی متذکر شد: به دیگر قسمت‌ها و واحد‌های دیگر این ساختمان خساراتی وارد نشده بود و بررسی کارشناسان نشان داد نشت گاز شهری از یک اجاق خوراک‌پزی منجر به انفجار شده است. سخنگوی آتش‌نشانی تهران از شهروندان خواست از وسایل مناسب برای پخت غذا یا گرمایش استفاده کنند و یادآور شد: وسایل نامناسب می‌تواند خطر انفجار و گازگرفتگی را با گاز مونوکسید کربن مخصوصاً در ایام سرد سال در پی داشته باشد.
 
 انفجار شدید در یک ساختمان اداری
 
انفجار شدید در تهران
 
محل انفجار
 
آسیب انفجار به ماشین
 
محل انفجار
برچسب ها: انفجار تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین