نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۶ اسفند ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۶ اسفند ۹۹

همزمان با روند رو به افت قیمت نرخ دلار در روز‌های گذشته، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزارتومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۹۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۳۰۵ تومان به فروش می‌رفت. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۴.۲ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۲.۴۳ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۲۸۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۱۳۴۵
بازدید : ۴۴۴۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۶ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش شدید قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۶۹۹ دلار قرار دارد. البته همزمان با کاهش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۸ دهم درصد تا ۵.۳۷ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۴.۲ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۲.۴۳ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۲۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۲۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۳.۰۳ درصد کاهش به چهار میلیون و ۴۲۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۳.۰۸ درصدی به یک میلیون و ۲۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزارتومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۹۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۳۰۵ تومان به فروش می‌رفت.   

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۶۴۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۳۴۰ تومان و ۲۳ هزار و ۸۵۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۱۵۸ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۵۸۱ تومان خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۱۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۸۰ تومان و ۳ هزار و ۴۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار  و ۳۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین