قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۰ هزار و ۹۲۶ معادل یک میلیارد و ۲۴۵ میلیون و ۸۳ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۷۴۴ دلار رسیده است که معادل ۴۲ میلیون و ۶۶۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۶ سنت معادل ۱۱ هزار و ۴۴۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۴۵۱ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۳۸ دلار معادل ۵ میلیون و ۸۲۶ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۱۴۱۳
بازدید : ۴۵۲۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۱8 اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۰ هزار و ۹۲۶ معادل یک میلیارد و ۲۴۵ میلیون و ۸۳ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۷۴۴ دلار رسیده است که معادل ۴۲ میلیون و ۶۶۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۶ سنت معادل ۱۱ هزار و ۴۴۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۴۵۱ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۳۸ دلار معادل ۵ میلیون و ۸۲۶ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۸۲ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۰۴ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال همچنین ۳ اسفند ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۷۹ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۰۱ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۱۷ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴ میلیون و ۹۶۰ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴ میلیون و ۹۶۰ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۴۶ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۶ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۶ میلیارد و ۴۶۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۷ میلیارد و ۶۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۴ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:55

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

50.926 

یک میلیارد و 245 میلیون و 83 هزارتومان 

اتریوم

1744 

42 میلیون و 661  هزارتومان

بایننس

238

5 میلیون و 826 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 451 تومان

ریپل

 0.468

11 هزار و 446 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین