نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۷۶ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۴۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۳۷۸ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۹۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۰۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۴۹۰ تومان به فروش می‌رفت.     
کد خبر: ۹۱۴۳۴
بازدید : ۴۵۱۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۶۹۲ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش قیمتی انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش وبرخی هم با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۱ دهم درصدمنفی تا ۰.۱۸ درصد منفی را تجربه کردند. در این میان برخی هم با ۰.۰۴ درصد مثبت تا ۱.۳۲ درصد رشد مواجه شدند

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۰.۷۶ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۴۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۳۷۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۲۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۲۵ درصد کاهش به چهار میلیون و ۴۴۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۲۶ درصدی به یک میلیون و ۲۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۹۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۰۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۴۹۰ تومان به فروش می‌رفت.     

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۸۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۵۵۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۲۶۰ تومان و ۲۳ هزار و ۷۷۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۸۰ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۵۰۴ تومان خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۰۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۰۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۸۰ تومان و ۳ هزار و ۲۸۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار  و ۶۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین