انفجار مهیب گاز خانگی در بابلسر

در اثر این انفجار یک خانم و یک دختر۱۳ساله دچار سوختگی شدند و یک پسر۱۲ساله در اثر پرت شدن به دلیل موج انفجار دچار ترومای شدید سر و ایست قلبی و مشکل تنفسی شد.
کد خبر: ۹۱۵۴۹
بازدید : ۱۰۵۲۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
انفجار مهیب گاز خانگی
 

سیدکاظم جلیلیان رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ شهرستان بابلسر با اشاره به اینکه انفجار گاز در یک ساختمان شهرک دریاکنار بابلسر ۳ مصدوم بر جای گذاشت، افزود: نشت گاز در شهرک دریاکنار بابلسر موجب انفجار شد و ۳ مصدوم را به همراه داشت.

وی گفت: در اثر این انفجار یک خانم و یک دختر۱۳ساله دچار سوختگی شدند و یک پسر۱۲ساله در اثر پرت شدن به دلیل موج انفجار دچار ترومای شدید سر و ایست قلبی و مشکل تنفسی شد.

جلیلیان افزود: پس از اطلاع از حادثه پایگاه‌های اورژانس ۱ و ۲ شهری بابلسر به محل حادثه اعزام شدند که پسربچه ۱۲ساله توسط پایگاه یک احیای قلبی ریوی پیشرفته شامل اینتوباسیون، ماساژقلبی، تزریق اپی نفرین و وصل به دستگاه شوک صورت گرفته است و دوم مصدوم دیگر شامل مادر و دختربچه نیز توسط پایگاه شماره ۲ اورژانس شهری بابلسر به بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار منتقل شدند.

مادر ۳۹ ساله و دختر ۱۳ که دچار سوختگی شدند پس از اقدامات اولیه درمانی با بالگرد از بیمارستان امام خمینی فریدونکنار به بیمارستان سوختگی شهید زارع ساری انتقال داده شدند.
 
انفجار در بابلسر
برچسب ها: انفجار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین