دختر بچه ۶ ساله قربانی زودهنگام چهارشنبه سوری

دختر بچه ۶ ساله قربانی زودهنگام چهارشنبه سوری

تعداد ۶۰ نفر از مصدومان مرتبط با حوادث چهارشنبه سوری در بیمارستان بستری هستند و متاسفانه دو مرد و یک دختر بچه ۶ ساله بر اثر این حوادث فوت کرده‌اند.
کد خبر: ۹۱۶۵۲
بازدید : ۹۶۱۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
چهارشنبه سوري
 

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۲۲۷ نفر و فوت یک دختربچه ۶ ساله بر اثر حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری خبر داد.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به آخرین آمار حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری در کشور، اظهار کرد: از ابتدای اسفند تا به امروز (یک‌شنبه ۲۴ اسفند) ۲۲۷ نفر بر اثر حوادث ناشی از چهارشنبه سوری مصدوم شده اند.

او ادامه داد: تعداد ۶۰ نفر از مصدومان مرتبط با حوادث چهارشنبه سوری در بیمارستان بستری هستند و متاسفانه دو مرد و یک دختر بچه ۶ ساله بر اثر این حوادث فوت کرده‌اند.

خالدی افزود: از ابتدای اسفند تاکنون ۳۰مورد قطع عضو، ۶۲ آسیب چشمی و ۷۷ مورد سوختگی بر اثر حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری گزارش شده است. سازمان اورژانس کشور بیان کرد: ۹۲ درصد از مصدومان چهارشنبه سوری سال جاری مرد و ۸ درصد خانم هستند. همچنین تا به این لحظه ۱۵۸ مصدوم این حوادث از بیمارستان ترخیص شده و شش نفر در محل درمان شده‌اند.

او گفت: استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و مرکزی بیشترین و استان هرمزگان کمترین حوادث و مصدومان مرتبط با حوادث چهارشنبه سوری را داشته‌اند.

خالدی یادآوری کرد: توصیه می‌شود کارمندان در روز چهارشنبه سوری زودتر به خانه‌های خود بازگردند و برای تردد معابر اصلی را انتخاب کنند.
برچسب ها: چهارشنبه سوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین