تصاویر/ انفجار نارنجک‌های دست‌ساز در منزل مسکونی خیابان هاشمی

سخنگوی سازمان اتش‌نشانی تهران: محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی بود؛ دو مرد جوان حدوداً ۲۵ ساله در حال حمل چند نارنجک دست‌ساز بودند و این نارنجک‌ها در دستان آن‌ها قرار داشت.
کد خبر: ۹۱۷۶۶
بازدید : ۵۷۷۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۵
انفجار نارنجک دست ساز
 

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از انفجار نارنجک‌های دست‌ساز در یک منزل مسکونی در خیابان هاشمی و سوختگی دو مرد جوان بر اثر این حادثه خبر داد.

سید جلال ملکی با اعلام خبر انفجار خونین نارنجک‌های دست‌ساز در یک منزل مسکونی در خیابان هاشمی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۹:۵۳ امشب (۲۶ اسفند) یک مورد حادثه انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان هاشمی، قبل از خیابان جیحون، کوچه هلالی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۸۵ آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان اتش‌نشانی تهران افزود: محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی بود؛ دو مرد جوان حدوداً ۲۵ ساله در حال حمل چند نارنجک دست‌ساز بودند و این نارنجک‌ها در دستان آن‌ها قرار داشت.


وی تصریح کرد: حین پایین آمدن این افراد از پله‌ها، نارنجک‌های دست‌ساز منفجر و خسارات جزئی به منزل وارد شده بود البته هنوز مشخص نیست که نارنجک‌ها از دست این افراد به پایین افتاده یا خودشان به زمین خورده‌اند، اما به هر حال هر دو نفر مصدوم شده بودند.

ملکی با بیان اینکه هر دو مصدوم از نواحی مختلف بدن دچار سوختگی شده بودند، بیان کرد: آتش‌نشانان این افراد را از منزل خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، در حال حاضر عملیات به پایان رسیده و نیرو‌های پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به ایستگاه خود بازگشتند.
 
انفجار نارنجک دست ساز
 
انفجار نارنجک‌های دست‌ساز
 
مصدوم چهارشنبه سوری
 
ویرانی بر اثر انفجار
 
ویرانی بر اثر انفجار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین