هواشناسی ایران امروز، ۱۴۰۰/۰۱/۰۹

هواشناسی ایران امروز، ۱۴۰۰/۰۱/۰۹

با توجه به هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران امروز ۹ فروردین ماه و سه شنبه برای بخش‌هایی از شرق و جنوب شرق کشورکاهش محسوس دما بین ۵ تا ۱۵ درجه رخ خواهد داد. همچنین امروز تا اواخر وقت سه شنبه خلیج فارس مواج و طوفانی و تنگه هرمز مواج می‌باشد.
کد خبر: ۹۲۰۶۴
بازدید : ۸۷۳۰
۰۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۶
فرادید| بر اساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی ایران امروز ۹ فروردین ماه ۱۴۰۰، در برخی مناطق شمال آذربایجان شرقی، برخی نقاط اردبیل و گیلان و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است.

سه شنبه برای برخی مناطق شمال آذربایجان شرقی و اردبیل و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور جو آرام می‌باشد.

چهارشنبه در برخی مناطق غرب، برخی نقاط سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی و غربی و پنجشنبه در برخی مناطق غرب، ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش رخ خواهد داد.

به گزارش فرادید؛ جمعه با ورود سامانه‌ای بارشی به کشور در شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی، برخی نقاط سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، بارش باران و وزش باد پیش بینی می‌شود.

امروز و سه شنبه برای بخش‌هایی از شرق و جنوب شرق کشورکاهش محسوس دما بین ۵ تا ۱۵ درجه رخ خواهد داد. همچنین امروز تا اواخر وقت سه شنبه خلیج فارس مواج و طوفانی و تنگه هرمز مواج می‌باشد.

تا بعد از ظهر امروز دریای عمان و دریای خزر مواج خواهند بود. امروز برای برخی از مناطق شرق و جنوب شرق وزش باد شدید رخ می‌دهدکه در برخی از این مناطق یه ویژه زابل و شرق کرمان سبب خیزش گردوخاک می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین