قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۹ هزار و ۸۶۴ دلار معادل یک میلیارد و ۵۳۸ میلیون و ۲۰۷ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۱۳ دلار رسیده که معادل ۵۴ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۶۴ سنت معادل ۱۶ هزار و ۵۱۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۷۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۴۱ دلار معادل ۸ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۱۶۱
بازدید : ۳۸۲۸
۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۹ هزار و ۸۶۴ دلار معادل یک میلیارد و ۵۳۸ میلیون و ۲۰۷ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۱۳ دلار رسیده که معادل ۵۴ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۶۴ سنت معادل ۱۶ هزار و ۵۱۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۷۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۴۱ دلار معادل ۸ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۷۸۳ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۶۰ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۹۲ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۴۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۳۵ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۹۹ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۳۱۲ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۳۱۲ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت و در حال حاضر نیز به ۶۴ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۲ میلیارد و ۳۰۹ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۳ میلیارد و ۶۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:00

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

59.864 

یک میلیارد و 538 میلیون و 207 هزارتومان 

اتریوم

2113

54 میلیون و 305 هزارتومان

بایننس

341 

8 میلیون و 785 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 677 تومان

ریپل

 0.642

16 هزار و 510 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین