قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۱۵

امروز ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰، قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۳.۲۶ درصد به ۵۷,۶۱۱ دلار معادل ۱,۴۷۳,۱۱۳,۵۲۶ تومان رسید.
کد خبر: ۹۲۱۹۶
بازدید : ۳۳۷۷
۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۲
بیت کوین
 
فرادید| بیت کوین به کانال ۵۷ هزار سقوط کرد. قیمت بیت کوین امروز ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ با کاهش ۳.۲۶ درصدی به ۵۷,۶۱۱ دلار معادل ۱,۴۷۳,۱۱۳,۵۲۶ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ معادل ۶۱,۶۸۳.۸۶ دلار بوده که همینک %۶.۷۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

قیمت بیت‌کوین در روز شنبه حوالی ۵۹ هزار دلار نوسان داشت. بیشترین قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۹ هزار و ۷۱۳ دلار و کمترین قیمت آن ۵۷ هزار و ۶۱۱ دلار بوده است. بیت کوین مدتی است که برای رسیدن به قیمت ۶۰ هزار دلار دست و پنجه نرم می‌کند، اما تمام تلاش‌های مکرر آن برای غلبه بر این مقاومت هر بار با شکست روبرو شده و آنرا به پایین سوق داده است.

به گزارش فرادید؛ برخی از تحلیل‌گران معتقدند با شیوع بیماری کرونا بسیاری از زیرساخت‌های اقتصادی جهان تخریب شدند. رفته رفته انتظار می‌رود که زیرساخت‌های اقتصادی دوباره شکل گیرند و ممکن است، تغییرات اساسی در این بازسازی صورت گیرد.
 
رئیس جمهور آمریکا سعی در گنجاندن برنامه‌های هوای پاک در این بازسازی دارد و پول‌های دیجیتال نیز سعی دارند راه خود را به اقتصاد جدید باز کنند. بر این اساس به نظر می‌رسد یکی از اهرم‌هایی که به رشد بیت کوین و ارز‌های دیجیتال در این روز‌ها کمک می‌کند، همین بازسازی و تجدید ساختار اقتصادی است.

یکی از تحلیلگران و معامله‌گران فعال در حوزه ارز‌های دیجیتال به نام فیلب‌فیلب (Filbfilb)، افزایش قیمت بیت کوین را در پی عرضه اولیه عمومی صرافی کوین بیس که در تاریخ ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) سال جاری اتفاق خواهد افتاد پیش‌بینی می‌کند.

همچنین بانک جی پی مورگان با انتشار گزارشی با اشاره به افزایش روزافزون سرمایه ورودی به بازار ارز‌های دیجیتالی پیش بینی کرد در صورت کاهش نوسانات شدید قیمتی، بیت کوین به زودی بتواند به رقم ۱۳۰ هزار دلار برسد. این بانک نوسانات بالای بازار ارز‌های دیجیتالی را بزرگ‌ترین مانع بر سر ورود نهاد‌های بزرگ به این بازار‌ها دانسته است.

جس پاول- مدیرعامل صرافی ارز‌های دیجیتالی کراکن- پیش بینی کرده است که روند افزایشی قیمت بیتکوین امسال نیز ادامه داشته باشد؛ تاجایی که تا پایان امسال بتوان یک خودرو لامبورگینی را با یک بیت کوین خریداری کرد.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین