قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۸ هزار و ۳۶ دلار معادل یک میلیارد و ۴۹۱ میلیون و ۳۵۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۴۵ دلار رسیده که معادل ۵۲ میلیون و ۵۵۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۷۳ سنت معادل ۱۸ هزار و ۸۹۵ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۹۹ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۴۷ دلار معادل ۸ میلیون و ۹۲۳ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۲۶۱
بازدید : ۴۱۲۹
۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۸ هزار و ۳۶ دلار معادل یک میلیارد و ۴۹۱ میلیون و ۳۵۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۴۵ دلار رسیده که معادل ۵۲ میلیون و ۵۵۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۷۳ سنت معادل ۱۸ هزار و ۸۹۵ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۹۹ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۴۷ دلار معادل ۸ میلیون و ۹۲۳ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۷۵۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۴۸ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۲۰ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۳۶ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۳۴ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۵۰۵ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۳۳۹ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۳۳۹ هزار واحد خواهد بود.

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت و در حال حاضر نیز به ۷۳ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۲ میلیارد و ۳۰۹ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۳ میلیارد و ۶۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

58.036 

یک میلیارد و 491 میلیون و 356 هزارتومان 

اتریوم

2045

52 میلیون و 556 هزارتومان

بایننس

347

8 میلیون و 923 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 699 تومان

ریپل

 0.735

18 هزار و 895 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین