جی تی پیکاپ؛ خودوری مخصوص کمپ

جی تی پیکاپ؛ خودوری مخصوص کمپ

میتسوبیشی ادعا می‌کند دیواره‌های این کمپ تا سرعت ۱۱۳ کیلومتر برساعت در برابر باد ایمن هستند. تمامی بخش‌های چادر قسمت کمپر از مواد ضد آب تولید شده و مجموعا فقط ۲۷ کیلوگرم وزن دارند.
کد خبر: ۹۲۲۷۵
بازدید : ۷۹۹۶
۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲

نمایندگی میتسوبیشی در آلمان سال گذشته از یک محصول چندمنظوره که در واقع ترکیبی از وانت و کمپری متفاوت بود، رونمایی کرد.

این خودرو جی تی پیکاپ نامگذاری شد و مورد استقبال بازار نیز قرار گرفت. بخش پیکاپ این کمپر در واقع همان ال ۲۰۰ میتسوبیشی است و برای بخش کمپ مانند آن نیز با کمپانی GentleTent همکاری شده که در زمینه تولید انواع چادر‌های کمپ باد شونده فعالیت دارد.

این محصول همراه با یک کمپرسور هوا ارائه می‌شود که پس از باد شدن کامل موجب شکل گیری کمپی در قسمت بار چادر و بخشی از سقف می‌شود که ۱۵۲۴ میلیمتر طول، ۲۱۳۳ میلیمتر ارتفاع داخلی، ۵ تهویه پنجره‌ای شفاف و یک درب ورودی دارد.

میتسوبیشی ادعا می‌کند دیواره‌های این کمپ تا سرعت ۱۱۳ کیلومتر برساعت در برابر باد ایمن هستند. تمامی بخش‌های چادر قسمت کمپر از مواد ضد آب تولید شده و مجموعا فقط ۲۷ کیلوگرم وزن دارند. این سازه بادی در هنگام جمع شدن روی بار بند سقف پیکاپ فقط ۱۷ سانتیمتر ارتفاع دارد.

جی تی پیکاپ فقط در نمایندگی میتسوبیشی آلمان موجود است و در نقد‌های خودرویی آنرا کاربردی‌ترین خودروی ویژه کمپ موجود در قاره اروپا نیز لقب داده اند.

پیکاپ ال ۲۰۰ محصولی است که در کلاس تک و دو کابین ارائه می‌شود و تریم‌های متنوعی دارد. در بخش پیشرانه این خودرو از تپنده دیزلی ۲.۲ لیتری ۴ سلیندر، جعبه دنده ۶ سرعته دستی یا اتوماتیک، سامانه تمام چرخ محرک، رینگ‌های آلومینیومی ۱۶ یا ۱۸ اینچی و ... استفاده شده است.
 
برچسب ها: میتسوبیشی کمپ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه