نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۷ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۷ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۱ هزارتومان فروخته شد همچنین برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز غروب در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۵۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۲۱۰ تومان به فروش می‌رفت.          
کد خبر: ۹۲۲۸۵
بازدید : ۴۱۳۷
۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۲۳ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۸ تا ۰.۹۷ درصد مثبت  را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۰.۳۷ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۷ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۵۱۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۸۱ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۶۴ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۳۷ درصد افزایش به چهار میلیون و ۶۰۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۰.۴۳ درصدی به یک میلیون و ۶۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز غروب در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۵۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۲۱۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و قیمت و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۴۰۷ تومان و ۲۳ هزار و ۹۲۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۴۳۹ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۸۷۶ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۴۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۶۰ تومان و ۳ هزار و ۲۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۹۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین