نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

سکه طرح جدید با ۰.۱۸ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز غروب در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید.
کد خبر: ۹۲۳۴۵
بازدید : ۴۲۱۲
۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۲۳ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۳ تا ۰.۴۴ درصد مثبت را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۰.۱۸ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۵۰۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۴۴ درصد افزایش به چهار میلیون و ۶۰۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۰.۳۷ درصدی به یک میلیون و ۶۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز غروب در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۲۵۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۵۹۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و قیمت و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۴۶۷ تومان و ۲۳ هزار و ۹۸۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۸۷۵ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۲۱۵ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۶۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۰۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۴۰ تومان و ۳ هزار و ۸۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۷۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین