قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۷ هزار و ۷۷۷ دلار معادل یک میلیارد و ۵۱۳ میلیون و ۷۰۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۹۵ دلار رسیده که معادل ۵۴ میلیون و ۸۸۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۰۵ دلار معادل ۲۷ هزار و ۵۱۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۰۶ دلار معادل ۱۰ میلیون و ۶۴۲ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۳۷۱
بازدید : ۴۲۶۶
۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۷ هزار و ۷۷۷ دلار معادل یک میلیارد و ۵۱۳ میلیون و ۷۰۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۹۵ دلار رسیده که معادل ۵۴ میلیون و ۸۸۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۰۵ دلار معادل ۲۷ هزار و ۵۱۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۰۶ دلار معادل ۱۰ میلیون و ۶۴۲ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۶۹۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۳۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۱۳۹ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۴۱ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۰ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۹۸ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۳۶۶ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۳۶۶ هزار واحد خواهد بود.

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۰۵ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۳ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۳ میلیارد و ۵۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۴ میلیارد و ۸۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:40

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

57.777 

یک میلیارد و 513 میلیون و 706 هزارتومان 

اتریوم

2095

54 میلیون و 889 هزارتومان

بایننس

406

10 میلیون و 642 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 200 تومان

ریپل

1.05

27 هزار و 510 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز

سه نوشیدنی ساده برای کاهش وزن!
خواص قهوه، آب خنک و چای سبز را بشناسید

سه نوشیدنی ساده برای کاهش وزن!

خواندنی‌ها
دشمن بیماری‌های قلبی
چرا باید آجیل عید بخوریم؟

دشمن بیماری‌های قلبی

تمرینات ورزشی برای تقویت عضلات پشت و کاهش درد
چگونه درد پشت را با ورزش آرام کنیم؟

تمرینات ورزشی برای تقویت عضلات پشت و کاهش درد

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز