نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۰.۷۴ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۳۹ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد. همچنین همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز غروب در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۲۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۹۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۴۵ تومان به فروش می‌رفت.
کد خبر: ۹۲۳۹۴
بازدید : ۳۶۷۳
۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۳۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهشی قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۶۹ تا ۲.۱۶ درصد مثبت را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۰.۷۴ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۳۹ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۴۵۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۷۶ درصد کاهش به چهار میلیون و ۶۰۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۷۸ درصدی به یک میلیون و ۶۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز غروب در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۲۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۹۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۴۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۱۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۸۰۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و قیمت و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۴۶۷ تومان و ۲۳ هزار و ۹۸۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۷۸۵ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۲۱۵ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۴۵ تومان و ۳ هزار و ۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۷۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین