هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۱۹

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۱۹

امروز ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ با توجه به گزارش سازمان هواشناسی ایران، در اغلب مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار خواهیم داشت.
کد خبر: ۹۲۴۱۴
بازدید : ۳۰۷۴
۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیشیابی سازمان هواشناسی ایران امروز ۱۹ فروردین ماه طی ۲۴ ساعت آینده در اغلب مناطق کشور، جوی آرام خواهیم داشت.

در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط استان‌های ایلام، لرستان، کرمانشاه، همدان و کردستان، بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

جمعه علاه بر استان‌های ذکر شده بارش در استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، شرق یزد، شمال فارس، دامنه‌های جنوبی البرز در زنجان، شرق تهران و شمال سمنان، شرق گیلان و مازندران، بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گزارش فرادید؛ شنبه در نوار غربی، برخی مناطق کشور، دمانه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.

یکشنبه علاوه بر نوار غربی، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز، نواحی از بوشهر و فارس، مناطقی از مرکز، شرق و جنوب شرق کشور ابرناکی، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد. در بعد از ظهر این روز بارش در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل تقویت می‌شود و احتمال وقوع رگبار شدید همراه با صاعقه و وزش باد شدید موقتی در این مناطق وجود دارد.

دوشنبه در شرق و شمال شرق کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد. همچنین از اواخر وقت جمعه تا اوایل صبح یکشنبه بخش‌های شمالی خلیج فارس مواج می‌باشد.

طی روز‌های جمعه و شنبه در جنوب غرب، غرب و برخی نواحی فارس وزش باد شدید، گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین