قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

امروز ۲۲ فروردین ماه، قیمت بیت کوین با افزایش ۳.۷۳ درصدی به ۶۰۴۴۳ دلار معادل ۱۵۴۷۱۵۸۱۷۸ تومان رسید.
کد خبر: ۹۲۴۹۶
بازدید : ۳۸۱۴
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۵
بیت کوین
 
فرادید| بیت کوین بالاخره وارد کانال ۶۰ هزار شد. قیمت بیت کوین امروز ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ با ثبت رشد ۳.۷۳ درصد به ۶۰۴۴۳ دلار معادل ۱۵۴۷۱۵۸۱۷۸ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ معادل ۶۱،۶۸۳.۸۶ دلار بوده که همینک %۱.۹۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

قیمت بیت کوین ساعاتی پیش با عبور از ۶۰،۰۰۰ دلار تا نزدیکی اوج قیمت خود پیش رفت. این جهش ۲،۰۰۰ دلاری در عرض ۳ ساعت اتفاق افتاد. به گزارش کوین دسک، قیمت بیت کوین در هفته‌های گذشته در محدوده ۵۲،۰۰۰ تا ۵۹،۰۰۰ دلار حال نوسان بود. این اولین بار در حدود یک ماه گذشته است که قیمت بیت کوین از ۶۰،۰۰۰ دلار عبور می‌کند.

به گزارش فرادید؛ علت دقیق این افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین هنوز مشخص نشده است، با این حال، یک توییت مرموز از ایلان ماسک باعث رشد ارزش بازار ارز‌های دیجیتال به بالاتر ۲ تریلیون دلار برسد.

ماسک اندکی پس از جهش قیمت بیت کوین در توییتر خود نوشت: ” هرچه سریع‌تر پیش به سوی ماه ”، شاید با مراجعه به الگوی معروف “بیت کوین به ماه” و ایجاد گمانه زنی‌هایی در مورد آنکه شرکت موشکی اسپیس ایکس (SpaceX) به دنبال تسلا، قصد دارد بیت کوین به را به ترازنامه خود اضافه کند.

رسیدن قیمت بیت کوین به ۶۰،۰۰۰ دلار، تنها چند روز پیش از آغاز معاملات سهام کوین بیس در بازار بورس نزدک رخ داده است. عرضه سهام کوین بیس در نزدک یکی از موردانتظارترین اتفاقات در حوزه ارز‌های دیجیتال به حساب می‌آید.
 
به‌گفته تحلیل‌گران عرضه سهام کوین بیس نشانه‌ای از بلوغ بازار است. آن‌ها معتقدند عرضه سهام این صرافی راه را برای رشد بیشتر این حوزه فراهم می‌کند.

پس از آن که صرافی کوین بیس موفق شد مجوز عرضه اولیه سهام خود در بورس نیویورک را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا کسب کند، حالا دیگر صرافی بزرگ ارز‌های دیجیتالی به نام کراکن نیز اعلام کرده که در تدارک عرضه سهام خود در بورس برای سال ۲۰۲۲ میلیادی است.

این صرافی اکنون چهارمین صرافی بزرگ دنیا محسوب می‌شود و بیش از ۶ میلیون مشتری دارد. جسی پاول- مدیرعامل این صرافی- پیشتر گفته بود بیت کوین پتانسیل رسیدن به یک میلیون دلار را دارد.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه