آلکازار ۲۰۲۱؛ شاسی بلند جدید هیوندای
ویژه بازار‌های اقتصادی

آلکازار ۲۰۲۱؛ شاسی بلند جدید هیوندای

آلکازار در تریم‌های ۶ نفره و ۷ نفره قابل سفارشش است که در نمونه ۶ نفره صندلی ردیف دوم در کلاس کاپیتانی ارائه می‌شوند. اما در نمونه ۷ نفره در ردیف دوم از یک صندلی نیمکتی استفاده می‌شود.
کد خبر: ۹۲۵۶۸
بازدید : ۸۷۷۶
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
آلکازار ۲۰۲۱
 

کمپانی هیوندای از یک شاسی بلند ۳ ردیف صندلی جدید با نام آلکازار ویژه بازار هند رونمایی کرد. این خودرو براساس کراس اوور ۵ نفره کرتا توسعه یافته که طبیعتا فاصله بین محور‌های آن برای جانمایی ردیف سوم صندلی افزایش یافته است.

فاصله بین محور‌های آلکازار هم اکنون برابر با ۲۷۶۰ میلیمتر است که در مقایسه با کرتا ۱۵۰ میلیمتر افزایش را نشان می‌دهد. البته اوور هنگ عقب آن نیز کمی کشیده‌تر شده است. برای آشنایی با هیوندای کرتا جدید این لینک را مطالعه کنید.

 
آلکازار ۲۰۲۱
هیوندای در راستای بهبود قسمت دماغه توجه ویژه‌ای به عناصر کرومی داشته است؛ بدین ترتیب گریل (جلوپنجره) و قاب ضخیم آن در قسمت پایین از فاصله دور جلب نظر می‌کند. چراغ‌های اصلی نیز که الگوی متفاوتی دارند تا این محصول کمتر به شاسی بلند‌های موفق قبلی هیوندای مانند پالیسید و سانتافه شباهت داشته باشد و برچسب کپی و تکرار را نپذیرد.
 
آلکازار در تریم‌های ۶ نفره و ۷ نفره قابل سفارشش است که در نمونه ۶ نفره صندلی ردیف دوم در کلاس کاپیتانی ارائه می‌شوند. اما در نمونه ۷ نفره در ردیف دوم از یک صندلی نیمکتی استفاده می‌شود. در هر دو تریم؛ صندلی ردیف دوم با دکمه قابلیت تا شدن دارند تا دسترسی به ردیف سوم فراهم شود.
 
آلکازار ۲۰۲۱
از امکانات کابین می‌توان به نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی ۱۰.۲۵ اینچی، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم تهویه اتوماتیک و ... اشاره کرد. در بخش پیشرانه نیز از نمونه ۲ لیتری ۴ سیلندر با ۱۵۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۱۹۲ نیوتن متر استفاده شده است. خودرو طی ۱۰ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد.
 
همچنین یک تپنده توربودیزل نیز بصورت آپشن برای آلکازار ارائه می‌شود که ۱۱۳ اسب بخار خروجی و ۲۵۰ نیوتن متر گشتاور دارد. هر دو مدل پیشرانه با جعبه دنده ۶ سرعته دستی یا ۶ سرعته اتوماتیک قابل سفارش است.
 
آلکازار ۲۰۲۱
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه