قیمت ارز دیجیتال؛ بیت کوین، اتریوم، تتر سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

قیمت ارز دیجیتال؛ بیت کوین، اتریوم، تتر سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۶۰ هزار و ۵۷۸ دلار معادل یک میلیارد و ۵۹۲ میلیون و ۸۴۸ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۶۲ دلار رسیده که معادل ۵۶ میلیون و ۸۴۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۵ سنت معادل ۳۸ هزار و ۱۵۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۹۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۷۰ دلار معادل ۱۵ میلیون و ۶ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۶۰۷
بازدید : ۴۷۳۶
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
قیمت ارز دیجیتال؛ بیت کوین، اتریوم، تتر سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۶۰ هزار و ۵۷۸ دلار معادل یک میلیارد و ۵۹۲ میلیون و ۸۴۸ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۶۲ دلار رسیده که معادل ۵۶ میلیون و ۸۴۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۵ سنت معادل ۳۸ هزار و ۱۵۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۹۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۷۰ دلار معادل ۱۵ میلیون و ۶ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۸۰۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۳۲ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۰۴ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۴۹ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۲ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۷۱ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۴۴۷ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۴۴۷ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۳۵ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۵ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۵ میلیارد و ۳۸۸ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۵ میلیارد و ۸۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:45

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

60.578

یک میلیارد و 592 میلیون و 848 هزارتومان 

اتریوم

2162

56 میلیون و 846 هزارتومان

بایننس

570 

15 میلیون و 6 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 294 تومان

ریپل

1.45

38 هزار و 151 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین