هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

به گزارش سازمان هواشناسی ایران، امروز ۲۴ فروردین ماه در اغلب مناطق کشور به ویژه در ساعات بعد از ظهر رشد ابر‌های همرفتی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۲۶۱۰
بازدید : ۵۲۸۱
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
فرادید| بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده نگری امروز ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ و طی دو روز آینده در اغلب مناطق کشور به جز سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان ابرناکی بارش پراکنده رخ خواهد داد.

در برخی نواحی استان‌های خوزستان، جزایر شمال خلیج فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد، فارس و ارتفاعات کرمان به ویژه در ساعات بعد از ظهر رشد ابر‌های همرفتی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه بارش به تدریج در نوار غربی کشور کاهش پیدا می‌کند و سامانه بارش در استان‌های کرمان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی فعال خواهد بود.

به گزارش فرادید به نقل از سازمان هواشناسی ایران، پنج شنبه در استان‌های واقع در نوار شرقی و ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده خواهیم داشت.

جمعه در سواحل دریای خزر بارش پراکنده و در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و شرق سمنان رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.
 
شنبه در ساعات بعد از ظهر در شمال استان‌های آذربایجان غربی و اردبیل افزایش ابر و بارش پراکنده رخ می‌دهد و در سایر مناطق آسمان صاف و آرام می‌باشد.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین