نرخ روز دلار، یورو؛ قیمت طلا و سکه سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو؛ قیمت طلا و سکه سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی بدون تغییر قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم تغییری محسوسی را تجربه نکرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۸۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رفت. همچنین قیمت سکه طرح جدید نیز با ۰.۵۲ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۲۶۲۰
بازدید : ۵۱۵۰
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
نرخ روز دلار، یورو؛ قیمت طلا و سکه سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۲۸ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهشی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۱ تا ۰.۸ درصد منفی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۰.۵۲ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۲۸۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۷۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۵۶ درصد کاهش به چهار میلیون و ۴۷۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۵۸ درصدی به یک میلیون و ۳۳ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی بدون تغییر قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون تغییر نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم تغییری محسوسی را تجربه نکرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۸۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۹۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۶۷۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با کاهش قیمت و قیمت یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۲۰۵ تومان و ۲۳ هزار و ۷۲۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۴۸۱ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۹۱۷ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۲۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۷۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۰۰ تومان و ۳ هزار و ۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۲۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین