نرخ روز دلار، یورو؛ قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو؛ قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار تومان رسید. همچنین سکه طرح جدید با ۰.۹۹ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۲۶۶۶
بازدید : ۵۲۰۰
۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
نرخ روز دلار، یورو؛ قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۴۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف با روند افزایشی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۱ تا ۰.۹۹ درصد منفی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۰.۹۹ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۲۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۴ درصد کاهش به چهار میلیون و ۵۰۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۳۹ درصدی به یک میلیون و ۳۸ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۸۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۸۲۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۷۴۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با و قیمت یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۱۱۳ تومان و ۲۳ هزار و ۶۳۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۴۲۱ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۸۵۸ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۸۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۰۰ تومان و ۳ هزار و ۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۲۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین