قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۶۲ هزار و ۸۸۰ دلار معادل یک میلیارد و ۶۶۵ میلیون و ۷۰۱ هزارتومان رسیده است. قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۴۵۲ دلار رسیده که معادل ۶۴ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۷۳ دلار معادل ۴۵ هزار و ۸۵۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۴۳ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۲۶۴ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۶۸۳
بازدید : ۴۸۳۷
۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسید، حالا قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۶۲ هزار و ۸۸۰ دلار معادل یک میلیارد و ۶۶۵ میلیون و ۷۰۱ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۴۵۲ دلار رسیده که معادل ۶۴ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۷۳ دلار معادل ۴۵ هزار و ۸۵۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۴۳ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۲۶۴ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۸۱۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۵۳ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۴۳۴ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۷۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۰ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۵۶۵ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۴۶۰ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۴۶۰ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۷۳ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۶ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۶ میلیارد و ۴۹۰ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۸ میلیارد و ۸۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:00

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

62.880

یک میلیارد و 665 میلیون و 701 هزارتومان 

اتریوم

2452

64 میلیون و 375 هزارتومان

بایننس

543

14 میلیون و 264 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 260 تومان

ریپل

1.73

45 هزار و 856 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین