هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

امروز ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ با توجه به گزارش سازمان هواشناسی ایران، برای نیمه شرقی کشور رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۲۶۸۸
بازدید : ۴۷۱۰
۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
فرادید| بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی ایران، امروز ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ در نیمه شرقی کشور یعنی خراسان‌های شمالی، رضوی، جنوبی، گلستان، شرق مازندران، سمنان، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، فارس، هرمزگان، شرق استان اصفهان، برخی ساعات به ویژه در بعد از ظهر و اوایل شب رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

این وضعیت جمعه باز هم در نیمه شرقی کشور در خراسان‌های شمالی، رضوی، جنوبی، گلستان، شرق مازندران، سمنان، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، شرق استان اصفهان، پیش بینی می‌شود و در استان اردبیل و گیلان نیز بارش خفیف گاهی با رعد و برق پیش بینی می‌شود.

به گزارش فرادید؛ شدت بارش امروز در خراسان‌های شمالی و رضوی، کرمان، سیستان و بلوچستان و ارتفاعات سمنان و برای روز جمعه در خراسان شمالی، خراسان رضوی و سمنان می‌باشد.

روز شنبه در شمال شرق و ارتفاعات البرز مرکزی، یکشنبه در ارتفعات استان‌های یزد و کرمان، دوشنبه در اردبیل، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

امروز، در استان‌های هرمزگان در بعضی ساعات ورزش باد شدید گاهی همراه با گردو خاک پیش بینی می‌شود. در سه روز آینده خلیج فارس به ویژه نواحی مرکزی و شرقی آن تنگه هرمز و دریای عمان مواج می‌باشند.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین