قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۶۲ هزار و ۲۸۱ دلار معادل یک میلیارد و ۶۱۴ میلیون و ۳۳۱ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۴۸۸ دلار رسیده که معادل ۶۴ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۶۵ دلار معادل ۴۲ هزار و ۷۵۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۳۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۴۲ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۷۱ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۷۲۸
بازدید : ۳۷۴۴
۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسید، حالا قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۶۲ هزار و ۲۸۱ دلار معادل یک میلیارد و ۶۱۴ میلیون و ۳۳۱ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۴۸۸ دلار رسیده که معادل ۶۴ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۶۵ دلار معادل ۴۲ هزار و ۷۵۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۳۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۴۲ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۷۱ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۷۷۷ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۴۴ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۵۷ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۸۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۳۵ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۵۶۴ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۴۶۰ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۴۶۰ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۶۵ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۷ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۷ میلیارد و ۸۰۳ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۹ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

62.281

یک میلیارد و 614 میلیون و 331 هزارتومان 

اتریوم

2488

64 میلیون و 502  هزارتومان

بایننس

542

14 میلیون و 71 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 938 تومان

ریپل

1.65

42 هزار و 758 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین