قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۵ هزار و ۸۶۸ دلار معادل یک میلیارد و ۴۷۲ میلیون و ۶۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۸۹ دلار رسیده که معادل ۵۷ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۲۹ دلار معادل ۳۳ هزار و ۸۹۷ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۸۲ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۶۳ دلار معادل ۱۲ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۷۷۶
بازدید : ۴۴۵۵
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵
قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسید، حالا قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۵ هزار و ۸۶۸ دلار معادل یک میلیارد و ۴۷۲ میلیون و ۶۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۸۹ دلار رسیده که معادل ۵۷ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۲۹ دلار معادل ۳۳ هزار و ۸۹۷ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۸۲ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۶۳ دلار معادل ۱۲ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۶۸۷ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۷۸ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۱۶۰ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۵۴ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۲ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۷۷ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۵۱۴ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۵۱۴ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۲۹ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۸ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۸ میلیارد و ۷۵ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۹ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

55.868

یک میلیارد و 472 میلیون و 66 هزارتومان 

اتریوم

2189

57 میلیون و 699 هزارتومان

بایننس

463

12 میلیون و 209 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 882 تومان

ریپل

1.29

33هزار و 897 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین