نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر نیز ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۶۵۰ هزار تومان رسید.همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۴۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۴۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۸۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۲۷۸۶
بازدید : ۴۳۶۴
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
 
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۶ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۴۱ تا ۱.۴۶ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۰.۴۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۴۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۲۷۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۲۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۴۵ درصد کاهش به چهار میلیون و ۴۸۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۴۱ درصدی به یک میلیون و ۳۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر نیز ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۶۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۵۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۸۳۵  تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۳۸۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با کاهش و قیمت یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۸۸۱ تومان و ۲۳ هزار و ۴۰۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۸۳۷ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۱۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۹۰ تومان و ۳ هزار و ۳۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین