همسرکشی با همدستی مرد غریبه

همسرکشی با همدستی مرد غریبه

متهم که مردی ۴۱ ساله است در ابتدا منکر قتل بود، ولی در نهایت به طرح نقشه قتل با مشارکت همسر مقتول و سپس تهیه سلاح و ارتکاب این قتل اعتراف کرد.
کد خبر: ۹۲۸۲۱
بازدید : ۹۰۹۳
۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
همسرکشی
 

راز قتل مرد جوان در خانه پدری‌اش با اعترافات همسر وی و مرد غریبه پس از دو ماه فاش شد. در روز‌های پایانی بهمن سال گذشته مردی ۴۸ ساله با شلیک گلوله در خانه پدری‌اش در یکی از محله‌های شهرستان خمین به قتل رسید و رسیدگی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

مأموران با به‌کار‌گیری روش‌های علمی و در تحقیقاتی تخصصی به سرنخ‌هایی از دست داشتن همسر مقتول در این قتل، دست یافتند و او را با هماهنگی انجام شده با مرجع قضایی برای انجام بازجویی به پلیس آگاهی احضار کردند. همسر مقتول با مشاهده دلایل و مستندات موجود در پرونده لب به بیان حقایق گشود و گفت که به دلیل اختلافات خانوادگی با همدستی مردی که از مدتی پیش با او آشنا شده همسرش را به قتل رسانده است.

سرهنگ بهزاد فکوری رئیس پلیس شهرستان خمین در تشریح این جنایت مرموز گفت: کارآگاهان با توجه به ارائه دلایل معتبر مبنی بر انجام قتل از سوی همدست همسر مقتول در عملیاتی غافلگیرانه این فرد را شناسایی و دستگیر کردند.

متهم که مردی ۴۱ ساله است در ابتدا منکر قتل بود، ولی در نهایت به طرح نقشه قتل با مشارکت همسر مقتول و سپس تهیه سلاح و ارتکاب این قتل اعتراف کرد. در ادامه تحقیقات پلیسی در بازرسی از منزل قاتل یک قبضه سلاح کلت کمری که در این قتل استفاده شده بود کشف شد.
 
منبع: روزنامه ایران
برچسب ها: همسرکشی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین