هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۳۰

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۳۰

امروز ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۰، با توجه به گزارش سازمان هواشناسی ایران، برای نواحی شرقی کشور بارش باران گاهی رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۲۸۲۲
بازدید : ۴۲۹۹
۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸
فرادید| بر اساس تحلیل آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی ایران، امروز ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ در نواحی از جنوب شرق کشور در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان بارش باران گاهی رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

همچنین در بخش‌هایی از شرق و شمال شرق کشور افزایش ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

سه شنبه در اغلب نواحی کشور، آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است و در بخش‌هایی از شمال غرب کشور ابرناکی و بارش پرکنده دور از انتظار نیست.

به گزارش فرادید؛ چهارشنبه در نواحی شمال غرب، دامنه‌های البرز و زاگرس و سواحل غرب دریای خزر افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی رگبار و رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

این شرایط برای روز‌های پنج شنبه و جمعه در ارتفاعات و دامنه‌های البرز و زاگرس، سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از نواحی مرکزی کشور انتظاار می‌رود.

شایان ذکر است طی روز‌های سه شنبه و چهارشنبه برای سواحل دریای خزر افزایش دمای ۶ تا ۱۰ درجه انتظار می‌رود و از پنج شنبه تا اوایل هفته آینده روند کاهشی دما ۸ تا ۱۲ درجه برای این نواحی پیش بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین