هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۳۱

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۳۱

امروزز ۳۱ فروردین ماه براساس گزارش سازمان هواشناس ایران، بخش‌های شمالی و غربی کشور شاهد بارش پراکنده باران همراه با وزش باد خواهند بود.
کد خبر: ۹۲۸۶۹
بازدید : ۴۹۲۲
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۷
فرادید| با توجه به آخرین تحلیل نقشه‌های سازمان هواشناسی ایران، امروز ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، شمال زنجان و کردستان و روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی بارش پراکنده باران همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

بعداز ظهر پنجشنبه در غرب سواحل دریای خزر و اردبیل نیز بارش پراکنده رخ می‌دهد.

جمعه در دامنه‌های زاگرس واقع در غرب و جنوب غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، مناطقی از مرکز، شرق و استان کرمان بارش پراکنده گاهی وزش باد شدید و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

به گزارش فرادید؛ در این روز با نفوذ جریان‌های خنک به سواحل شمالی بارش و کاهش دما در استان‌های ساحلی خزر و شمال شرق انتظار می‌رود.

قابل ذکر است در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه افزایش شش تا ده درجه‌ای دما همراه با وزش باد گرم جنوبی در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل و مجددا طی روز‌های پنجشنبه و جمعه کاهش دما در این نواحی رخ می‌دهد.

دریای خزر نیز از اواخروقت پنجشنبه و روز جمعه مواج می‌باشد. شنبه در شمال شرق، شرق و برخی مناطق جنوب شرق کشور نیز بارش پراکنده گاهی وزش باد شدید و رعد و برق پیش بینی می‌شود و در نیمه غربی کشور آسمان صاف می‌باشد.
 
وضعيت آب و هواي ايران
 
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین