قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۵ هزار و ۲۷۸ دلار معادل یک میلیارد و ۴۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۴۰ دلار رسیده که معادل ۵۵ میلیون و ۳۲۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۳۰ دلار معادل ۳۳ هزار و ۷۱۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۸۵۵ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۰۵ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۷۳ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۸۷۴
بازدید : ۴۸۲۱
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسید، حالا قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۵ هزار و ۲۷۸ دلار معادل یک میلیارد و ۴۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۴۰ دلار رسیده که معادل ۵۵ میلیون و ۳۲۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۳۰ دلار معادل ۳۳ هزار و ۷۱۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۸۵۵ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۰۵ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۷۳ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۶۶۴ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۳۴ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۰۵۸ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۴۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۰ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۴۳ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۵۲۸ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۵۲۸ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۳۰ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۸ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۸ میلیارد و ۶۹۰ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

55.278

یک میلیارد و 428 میلیون و 933 هزارتومان 

اتریوم

2140

55 میلیون و 321 هزارتومان

بایننس

505

13 میلیون و 73 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 855 تومان

ریپل

1.30

33 هزار و 710 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین