نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۹ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۷ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۱۷۹ هزارتومان فروخته شد. همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر نیز ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۲۵۰ هزار تومان رسید.
کد خبر: ۹۲۹۳۸
بازدید : ۴۹۹۹
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۸ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۱۳ تا ۰.۹۷ درصد مثبت را تجربه کردند. البته برخی از قیمت‌ها در این بازار با افت مواجه شدند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۰.۳۹ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۷ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۱۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۱۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۱۴ درصد افزایش به چهار میلیون و ۴۱۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۱۹ درصدی به یک میلیون و ۲۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر نیز ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۲۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۱۳۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۲۱۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار ۱۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۹۸۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۳۶۹ تومان و ۲۲ هزار و ۹۰۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۹۳ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۴۳۸ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۰۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۶۰ تومان و ۲ هزار و ۹۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و سه هزار و ۷۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین