نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه پنج‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه پنج‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۱.۸۲ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۹ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۸ هزارتومان فروخته شد. همچنین همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر نیز ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۹۵۰ هزار تومان رسید.
کد خبر: ۹۲۹۸۳
بازدید : ۵۶۹۱
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه پنج‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۶ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۶۹ تا ۲.۵۹ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۱.۸۲ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۹ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۸۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۲۶ درصد کاهش به چهار میلیون و ۳۷۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۱.۱۷ درصدی به یک میلیون تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر نیز ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۹۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۸۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۱۳۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۸۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۶۸۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۳۳۳ تومان و ۲۲ هزار و ۸۷۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۷۷ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۴۲۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۲۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۰۰ تومان و ۲ هزار و ۸۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و سه هزار و ۲۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین