قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۰ هزار و ۴۵۳ دلار معادل یک میلیارد و ۲۵۴ میلیون و ۷۷۵ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۳۰۷ دلار رسیده که معادل ۵۷ میلیون و ۳۷۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۱۴ دلار معادل ۲۸ هزار و ۴۰۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۸۶۶ تومان رسید.
کد خبر: ۹۳۰۰۳
بازدید : ۴۴۵۲
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان شنبه 4 اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۰ هزار و ۴۵۳ دلار معادل یک میلیارد و ۲۵۴ میلیون و ۷۷۵ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۳۰۷ دلار رسیده که معادل ۵۷ میلیون و ۳۷۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۱۴ دلار معادل ۲۸ هزار و ۴۰۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۸۶۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۱۸ دلار معادل ۱۲ میلیون و ۹۰۴ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۶۶ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۸۲ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۱۱۷ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۶۶ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۴ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۶۳ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۵۶۸ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۵۶۸ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۱۴ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۹ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۹ میلیارد و ۴۳۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:50

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

50.453

یک میلیارد و 254 میلیون و 775 هزارتومان 

اتریوم

2307 

57 میلیون و 376 هزارتومان

بایننس

518

12 میلیون و 904 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 866 تومان

ریپل

1.14

28 هزار و 406 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین