قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۲ هزار و ۳۱۲ دلار معادل یک میلیارد و ۲۸۶ میلیون و ۹۳۰ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۴۶۰ دلار رسیده که معادل ۶۰ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۱۲ دلار معادل ۲۷ هزار و ۶۵۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۶۰۱ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۲۹ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۲۱ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۳۱۰۶
بازدید : ۴۷۸۶
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۲ هزار و ۳۱۲ دلار معادل یک میلیارد و ۲۸۶ میلیون و ۹۳۰ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۴۶۰ دلار رسیده که معادل ۶۰ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۱۲ دلار معادل ۲۷ هزار و ۶۵۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۶۰۱ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۲۹ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۲۱ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۸۶ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۸۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۱۵۱ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۵۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۴ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۵۰۴ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۶۰۹ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۶۰۹ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۰۵ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۰ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۰ میلیارد و ۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

52.312

یک میلیارد و 286 میلیون و 930 هزارتومان 

اتریوم

2460

60 میلیون و 617 هزارتومان

بایننس

529 

13 میلیون و 103هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 21 تومان

ریپل

1.12

27 هزار و 656 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین