نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۱.۶۳ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۹۹۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۰۱ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۹۰۰ هزار تومان رسید.
کد خبر: ۹۳۱۱۹
بازدید : ۴۷۱۲
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۹ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۵ تا ۱.۷۹ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۶۳ درصد کاهش، با قیمت ۹ میلیون و ۹۹۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۰۱ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۶۶۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۸۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۸۶ درصد کاهش به چهار میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۹۵ درصدی به ۹۹۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۹۰۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۵۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۸۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۷۵۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۹۰۰  تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۳۳۳ تومان و ۲۲ هزار و ۸۷۱ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۷۷ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۴۲۳ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۴۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۴۸۵  تومان و ۲ هزار و ۸۲۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و سه هزار و ۲۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین