قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۳ هزار و ۸۴۵ دلار معادل یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون و ۸ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۵۲۴ دلار رسیده که معادل ۶۲ میلیون و ۳۵۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۳ دلار معادل ۳۵ هزار و ۴۱۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۶۹۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۳۲ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۱۴۳ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۳۱۴۵
بازدید : ۴۹۱۴
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۳ هزار و ۸۴۵ دلار معادل یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون و ۸ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۵۲۴ دلار رسیده که معادل ۶۲ میلیون و ۳۵۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۳ دلار معادل ۳۵ هزار و ۴۱۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۶۹۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۳۲ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۱۴۳ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۹۴ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۰۶ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۱۷۳ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۹۱ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۶ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۵۴۵ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۶۰۹ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۶۰۹ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به 1.43 دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۰ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۰ میلیارد و ۳۰۵ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:55

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

53.845

یک میلیارد و 330 میلیون و 8 هزارتومان 

اتریوم

2524

62 میلیون و 358 هزارتومان

بایننس

532

13 میلیون و 143 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 696 تومان

ریپل

1.43

35 هزار و 418 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین