قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۴ هزار و ۸۲۱ دلار معادل یک میلیارد و ۳۴۵ میلیون و ۹۲ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۶۳۰ دلار رسیده که معادل ۶۴ میلیون و ۵۴۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۳۹ دلار معادل ۳۴ هزار و ۱۲۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۵۳۹ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۶۲ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۸۱۱ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۳۱۸۳
بازدید : ۴۳۹۶
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۴ هزار و ۸۲۱ دلار معادل یک میلیارد و ۳۴۵ میلیون و ۹۲ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۶۳۰ دلار رسیده که معادل ۶۴ میلیون و ۵۴۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۳۹ دلار معادل ۳۴ هزار و ۱۲۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۵۳۹ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۶۲ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۸۱۱ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۶۰۷ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۰۹ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۲۳۹ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۳۰۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۵۴ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۵۸۰ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۶۵۰ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۶۵۰ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۳۹ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۰ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۰ میلیارد و ۹۲۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:45

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

54.821

یک میلیارد و 345 میلیون و 92 هزارتومان 

اتریوم

2630

64 میلیون و 541 هزارتومان

بایننس

562

13 میلیون و 811 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 539 تومان

ریپل

1.39

34 هزار و 123 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین