قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۳ هزار و ۸۴۸ دلار معادل یک میلیارد و ۳۰۹ میلیون و ۵۸۵ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۷۰۷ دلار رسیده که معادل ۶۵ میلیون و ۸۵۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۳۷ دلار معادل ۳۳ هزار و ۴۰۲ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۳۱۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۶۲ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۶۷۷ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۳۲۳۴
بازدید : ۳۶۹۱
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۳ هزار و ۸۴۸ دلار معادل یک میلیارد و ۳۰۹ میلیون و ۵۸۵ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۷۰۷ دلار رسیده که معادل ۶۵ میلیون و ۸۵۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۳۷ دلار معادل ۳۳ هزار و ۴۰۲ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۳۱۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۶۲ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۶۷۷ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۸۶ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۹۹ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۲۵۸ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۳۱۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۹ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۶۰۶ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۶۶۳ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۶۶۳ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۳۹ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۱ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۱ میلیارد و ۱۲ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۲ میلیارد و ۴۰۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:10

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

53.848

یک میلیارد و 309 میلیون و 585 هزارتومان 

اتریوم

2707

65  میلیون و 851 هزارتومان

بایننس

562

13 میلیون و 677 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 316 تومان

ریپل

1.37

33 هزار و 402 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین