نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۶۳۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۷۱ درصد کاهش، با قیمت ۹ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) هم با کاهش ۱.۰۴ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۷۹۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۲۵۱
بازدید : ۳۹۷۷
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه پنج‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۵ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۶۷ تا ۲.۴۶ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۷۱ درصد کاهش، با قیمت ۹ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۰۴ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۷۹۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۵۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۵۰  هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۷۷ درصد کاهش به چهار میلیون و ۲۸۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۶۷ درصدی به ۹۸۹ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۶۳۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۷۱۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۵۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۲۹۹ تومان و ۲۲ هزار و ۸۳۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۷۷ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۴۲۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۴۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۰۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۴۴۵ تومان و ۲ هزار و ۸۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۱۸۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و دو هزار و ۹۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین