نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۳۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۵ تومان فروخته شد. قیمت سکه طرح جدید با ۱.۸۸ درصد کاهش، با قیمت ۹ میلیون و ۷۶۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۲.۰۷ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۶۰۱  هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۲۸۶
بازدید : ۲۱۷۲
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۶۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۱.۴۲ تا ۲.۶۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۸۸ درصد کاهش، با قیمت ۹ میلیون و ۷۶۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۲.۰۷ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۶۰۱  هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۴۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۰۰  هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۱ میلیون و ۹۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۵۹ درصد کاهش به چهار میلیون و ۲۱۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۱.۵۶ درصدی به ۹۷۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۳۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۲۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۷ هزار و ۹۱۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۲ هزار و ۹۳۱ تومان و ۲۲ هزار و ۴۷۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۶۷۴ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۱۲۶ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۳۵۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۱۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۳۲۵ تومان و ۲ هزار و ۷۹۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و دو هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین