قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۶ هزار و ۹۲۶ دلار معادل یک میلیارد و ۳۰۹ میلیون و ۳۱۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۹۲۵ دلار رسیده که معادل ۶۷ میلیون و ۲۹۴ هزار تومان است.
کد خبر: ۹۳۳۱۰
بازدید : ۱۷۴۸
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۶ هزار و ۹۲۶ دلار معادل یک میلیارد و ۳۰۹ میلیون و ۳۱۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۹۲۵ دلار رسیده که معادل ۶۷ میلیون و ۲۹۴ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۸ دلار معادل ۳۶ هزار و ۴۲۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۱۱ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۶۶ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۴۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۲۳ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۲۸۰ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۳۳۸ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۶ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۶۸۰ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۷۰۴ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۷۰۴ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۵۸ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۱ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۱ میلیارد و ۷۸۲ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۳ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

56.926

یک میلیارد و 309 میلیون و 313 هزارتومان 

اتریوم

2925

67 میلیون و 294 هزارتومان

بایننس

611

14 میلیون و 66 هزار تومان

تتر

1

23 هزارتومان

ریپل

1.58

36 هزار و 423 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین