نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۲.۲۹ درصد کاهش، با قیمت ۹ میلیون و ۵۶۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۴.۳۳ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۲۸۹ هزارتومان فروخته شد. همچنین نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۴۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۶ هزار و ۹۸۵ تومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۳۳۵
بازدید : ۱۸۴۷
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۶۸ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۲.۲۹ تا ۶.۰۶ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۲.۲۹ درصد کاهش، با قیمت ۹ میلیون و ۵۶۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۴.۳۳ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۲۸۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۲۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۱ میلیون و ۸۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۲.۸۸ درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۷ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۲.۸۳ درصدی به ۹۴۵ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۴۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۶ هزار و ۹۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۷۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۲ هزار ۳۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۶ هزار و ۸۳۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۷ هزار تومان و نرخ خرید ۲۶ هزارتومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۱ هزار و ۹۶۱ تومان و ۲۱ هزار و ۵۲۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۵ هزار و ۸۶۵ تومان فروش و با نرخ ۲۶ هزار و ۶۳۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۱۱۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۹۰ تومان و ۲ هزار و ۶۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۱ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و یک هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین