راز شیک‌پوشی زنان فرانسوی ‌

راز شیک‌پوشی زنان فرانسوی ‌

چیز‌هایی که در پایتخت مد جهان، پاریس دیگر از مد افتاده است، شامل کفش‌های پاشنه بلند و یا طرح‌های پلنگی است.
کد خبر: ۹۳۳۵۳
بازدید : ۳۰۲۱
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۹
 شیک‌پوشی زنان فرانسوی ‌
 
در همه زمان ها، زنان فرانسوی معیار سبک و ظرافت محسوب می‌شدند. این بار تصمیم گرفتیم درباره چیز‌هایی صحبت کنیم که در پاریس دیگر مد نیست.

۱. پاشنه‌های بلند ناراحت کننده

این بدان معنا نیست که کفش‌های پاشنه بلند در فرانسه پوشیده نمی‌شود، فقط زنان محلی مدل‌هایی را انتخاب می‌کنند که در آن راحت باشد.

زنان فرانسوی به دلیل راه رفتن با کفش راحت مشهور هستند، آن‌ها می‌توانند کفش‌های کتانی نرم یا کفش راحتی و کفش‌هایی با پاشنه‌های متوسط بپوشند. تنها در جلسات بسیار رسمی یا مهمونی کفش پاشنه بلند می‌پوشند.

۲. چاپ‌های پر زرق و برق مانند لباس‌های پلنگی

شما هرگز یک مد لباس فرانسوی را نخواهید دید که از سر تا پا پلنگ بپوشد. در فرانسه آن‌ها چاپ و لباس‌های زرق و برق را دوست دارند، فقط در صورتی که با ظرافت ان را طراحی کرده باشند. زنان فرانسوی چیز‌های تک رنگ یا تزئین شده با چاپ کمی محدود‌تر مانند، نقوش گل را ترجیح می‌دهند.

زنان فرانسوی برای نشان دادن علنی جنسیت خود، لباس‌های باز را ضروری نمی‌دانند: سلاح اصلی آن‌ها کاریزما و اعتماد به نفس است. زنان فرانسوی مد را دوست دارند کمی رمز و راز را در لباس‌های خود باقی می‌گذارند، زیرا این بسیار جالب‌تر است. حتی در کت و شلوار‌های ساده یا شلوار جین آبی ساده با یک تی شرت راه راه برای آن‌ها کافی است.

۳ - زنان فرانسوی سعی نمی‌کنند با لوازم جانبی یا وسایل تزئینی توجه دیگران را به خود جلب کنند

بسیاری حتی مطمئن هستند که وفور جواهرات تصویر شخص را بر هم می‌زند، بنابراین به مقدار کمی بسنده می‌کنند.

۴ - زنان فرانسوی لباس ورزشی در خیابان نمی‌پوشند

بعید است شما یک زن فرانسوی را پیدا کنید که با شلوار چسبان یا شلوار عرق گیر ورزشی در شهر گشت و گذار کند. آن‌ها فقط در سالن بدنسازی لباس ورزشی می‌پوشند و برای پیاده روی لباس‌های معمولی را انتخاب می‌کنند.
 
منبع: اسپوتنیک
برچسب ها: فرانسه شیک پوشی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین