قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۰۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۴۹ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۴۳۷ درصدی توانسته تا کانال ۳۰۰۰ دلار پیش روی کند.
کد خبر: ۹۳۴۲۸
بازدید : ۱۴۸۶
۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۴ هزار و ۵۱۲ دلار معادل یک میلیارد و ۲۲۳ میلیون و ۵۵۴ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۲۵۵ دلار رسیده که معادل ۷۳ میلیون و ۸۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۲ دلار معادل ۳۱ هزار و ۸۱۹ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۴۴۲ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۲۳ دلار معادل ۱۳ میلیون و ۹۹۸ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۰۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۴۹ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۴۳۷ درصدی توانسته تا کانال ۳۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۳۷۵ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۵۸ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۶۵۳ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۷۴۴ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۷۴۴ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۴۲ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۲ میلیارد و ۸۳۷ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۴ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:55

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

54.512

یک میلیارد و 233 میلیون و 554 هزارتومان 

اتریوم

3255

73 میلیون و 81 هزارتومان

بایننس

623

13 میلیون و 998 هزار تومان

تتر

1

22 هزار و 442 تومان

ریپل

1.42

31 هزار و 819 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه