قیمت بیت کوین امروز، ۱۴۰۰/۰۲/۱۶

قیمتبیت کوین امروز ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با ثبت افزایش ۳.۱۴ درصد به ۵۶,۸۱۵ دلار معادل ۱,۲۷۵,۲۷۳,۰۸۱ تومان رسید.
کد خبر: ۹۳۴۶۸
بازدید : ۱۰۸۳
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰
بیت کوین
 
فرادید| نوسان ارزش بیت کوین در بازار جهانی ادامه دارد. امروز ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، قیمت بیت کوین با افزایش ۳.۱۴ درصد به ۵۶,۸۱۵ دلار معادل ۱,۲۷۵,۲۷۳,۰۸۱ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۱۲.۴۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین چیزی در حدود ۱۶ روز است که تلاش می‌کند حمایت ۵۵،۰۰۰ دلاری خود را حفظ کند. به‌عبارت دقیق‌تر از (۲۸ فروردین) و همزمان با لیکوییدشدن ۵ میلیارد دلار قرار آتی خرید، بیت کوین به‌دنبال حفظ این حمایت است.

در حالی که برخی از آلتکوین‌ها همچنان در حال ثبت رکورد‌های جدید هستند، ارز رمزنگاری برتر بازار نتوانسته است رالی آغازین خود در ابتدای سال ۲۰۲۱ را ادامه دهد. همین دو روز پیش، به نظر می‌رسید که سرانجام روند حرکت این ارز رو به تغییر است، زیرا بیت کوین ۵۹۰۰۰ دلار را هم لمس کرد. این بالاترین سطح قیمت این دارایی طی دو هفته گذشته بود.

بیت کوین دو مقاومت ۵۵۱۵۰ و ۵۶۲۰۰ دلار را سر راه خود دارد که اگر بتواند بر آن‌ها غلبه کند، هدف بعدی ۵۷۸۰۰ دلار خواهد بود. ثبات قیمت بیت کوین بالای ۵۳۰۰۰ دلار می‌تواند تاحدی شرایط بازار را پایدار نگه دارد.

اکثر ارز‌های موجود در فهرست ده ارز برتر از نظر ارزش بازار در ماه آوریل سود خوبی کسب کردند. اما این ماه بر خلاف انتظارات برای بیت کوین زیاد خوب نبود. با اینکه قیمت بیت کوین ماه را در منطقه مثبت به پایان رساند، اما تنها ۲ درصد افزایش قیمت داشت که پایین‌ترین نرخ رشد در میان ارز‌های برتر بوده است.

دوج کوین پیشتاز این لیست بوده و رالی صعودی و غیرمنتظره آن تا امروز نیز ادامه پیدا کرده است.

مهم‌ترین عامل رشد قابل توجه این رمزارز، توئیت‌های ایلان ماسک بوده است. مدیرعامل تسلا باعث شد این ارز که با هدف شوخی ساخته شده کاملا جدی گرفته شود. حالا با حمایت اشخاص مشهوری مانند مارک کوبان و اسنوپ داگ این ارز دیجیتال در توئیتر محبوبیت بیشتری نیز پیدا کرده است.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه