قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۷ هزار و ۴۳ دلار معادل یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون و ۳۸۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۴۴۹ دلار رسیده که معادل ۷۷ میلیون و ۴۲۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۶۹ دلار معادل ۳۷ هزار و ۹۳۴ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۴۴۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۴۴ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۴۶۹ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۳۴۷۷
بازدید : ۱۰۸۷
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۷ هزار و ۴۳ دلار معادل یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون و ۳۸۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۴۴۹ دلار رسیده که معادل ۷۷ میلیون و ۴۲۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۶۹ دلار معادل ۳۷ هزار و ۹۳۴ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۴۴۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۴۴ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۴۶۹ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۳۴ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۶۷ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۵۶۵ درصدی توانسته تا کانال ۳۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۳۹۹ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۶۲ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۶۵۳ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۷۵۷ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۷۵۷ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۶۹ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۳ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۳ میلیارد و ۵۵۸ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۶ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:15

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

57.043

یک میلیارد و 280 میلیون و 386 هزارتومان 

اتریوم

3449

77 میلیون و 421 هزارتومان

بایننس

644

14 میلیون و 469 هزار تومان

تتر

1

22 هزار و 446 تومان

ریپل

1.69

37 هزار و 934 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه